Hizmet Şartları

 

Madde 1 : Taraflar
Satıcı: Puritas Medya Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. (www.puritas.com.tr)
Eposta : info@ipekozercoaching.com
Alıcı adı, Soyadı, Ünvanı : (Sipariş formunda belirtilen alıcıdır)
Adres, Telefon : (Sipariş formunda belirtilen adres ve telefondur)

Madde 2 : Sözleşmenin Konusu
İşbu sözleşmenin konusu, Alıcı’nın Satıcı’ya ait www.ipekozercoaching.com alan adlı internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Madde 3: Sözleşme Konusu Ürün
Ürünlerin Cinsi ve türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Satış Bedeli www.ipekozercoaching.com sitesinde belirtildiği gibidir.
Ödeme Şekli : Tüketicinin tercihine göre online kredikartı ile ödeme.
Teslimat Adresi : (Sipariş formunda belirtilen eposta adresidir)
Teslim Edilecek Kişi : (Sipariş formunda belirtilen kişidir)
Fatura Adresi : (Sipariş formunda belirtilen adrestir)

Madde 4: Genel Hükümler
4.1- Alıcı, Satıcı’ya ait www.ipekozercoaching.com alan adlı internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.2- Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için Alıcı’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde Alıcı veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

4.3- Sözleşme konusu ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz.

4.4- Satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile en kısa sürede Alıcı’ya teslim edilmesinden sorumludur.

4.5- Herhangi bir sebeple ürünün ücreti ödenmez veya iptal edilir ise, Satıcı ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

4.6- Gönderilen ürün eksik gelmiş ise durumu Satıcı’ya bildirir ve Satıcı, tüketiciye derhal aynı üründen 1 adet daha ÜCRETSİZ göndererek durumu telafi eder. Bu ikinci gönderimde SATICI ürün için ücret talep edemez.

4.7- Satıcı mücbir sebepler nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu Alıcı’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde Alıcı siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Alıcı’nın siparişi iptal etmesi halinde eğer ödemişse ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.

Madde 5: Cayma Hakkı
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, ses ve görüntü kayıtları içeren CD, DVD, sarf malzemeleri, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve hizmet için cayma hakkı kullanılamaz.

Madde 6: Garanti
Ürünümüz aksi belirtilmediği takdirde Puritas Medya Teknolojileri San. ve Tic Ltd. Şti.’nin garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için eposta alındıktan sonra ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir eksik gördüğünüzde bilgi veriniz. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Madde 7: İade
Garanti Koşulları Ürünümüz aksi belirtilmediği takdirde Puritas Medya Teknolojileri San. ve Tic Ltd. Şti.’nin garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için eposta ile aldıktan sonra ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir eksik gördüğünüzde Puritas Medya Teknolojileri Tic. Ltd Şti’ye bildiriniz. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde web sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben sizinle iletişime geçilip ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde bildirim yapılmamışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Madde 8: Anlaşmazlıkların Halli
İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Alıcı’nın veya Satıcı’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. www.ipekozercoaching.com sitesinde bulunan sipariş sayfasından sipariş verilmesi durumunda Alıcı ve Satıcı işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş ve bu sözleşme geçerliliğini kazanmış sayılır.